Polityka prywatności

Niniejsza polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystania danych osobowych pozyskanych od Klientów sklepu internetowego www.rekawice4U.pl (zwanego dalej SKLEPEM) prowadzonego przez firmę GRAMY Agnieszka Fusek z siedzibą przy ul. Ogrodowej 10 w Piasecznie 05-502 (zwaną dalej FIRMĄ GRAMY).

FIRMA GRAMY dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia prywatności naszym Klientom oraz w celu ochrony pozyskanych podczas składania zamówień w SKLEPIE ich danych osobowych.

FIRMA GRAMY, zgodnie z wymogami prawa zarejestrował zbiór danych osobowych SKLEPU w rejestrze prowadzonym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Rejestr nie otrzymał jeszcze numeru.

Dane gromadzone podczas rejestracji i składania zamówień w SKLEPIE

Podczas rejestracji i składania zamówień w SKLEPIE FIRMA GRAMY będzie zbierała następujące dane osobowe:

  • Imię i nazwisko
  • Adres korespondencyjny
  • Adres zamieszkania/wysyłki zakupu
  • Adres mailowy
  • Numer telefonu

Klient dobrowolnie podaje FIRMIE GRAMY powyższe dane podczas rejestracji i dokonywania zakupów w SKLEPIE. Dane wykorzystywane są  wyłącznie w celu realizacji zamówienia Klienta. W każdym momencie Klient ma nieograniczone prawo dostępu do swoich danych osobowych gromadzonych przez FIRMĘ GRAMY, ma prawo do ich poprawiania i uzupełniania. Prawo to można zrealizować logując się do swojego konta Klienta w SKLEPIE, albo za pośrednictwem właściciela FIRMY GRAMY – Agnieszki Fusek pod adresem biuro(at)rekawice4U.pl lub telefonicznie pod nr +48 501126869

Wykorzystywanie zgromadzonych danych przez SKLEP

Klient, który wyraził zgodę na wykorzystanie adresu e-mail w celach marketingowych (zapis do newslettera) będzie otrzymywać na swoją skrzynkę marketingowe informacje ze SKLEPU. W każdym momencie można odwołać udzieloną zgodę.

Udostępnianie danych osobowych

FIRMA GRAMY może udostępniać dane osobowe Klienta w celu realizacji zamówień złożonych w SKLEPIE. Dane mogą być przekazywane firmie kurierskiej, platformie obsługującej usługi kurierskie np. sendit.pl, operatorom serwisów płatności. FIRMA GRAMY zobowiązuje się do przekazania wyłącznie wymaganego minimum danych w celu realizacji usługi.

Bezpieczeństwo danych Klientów

FIRMA GRAMY dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych Klientów SKLEPU i ochronić je przed niepożądanymi działaniami osób trzecich. Wraz z firmą, która udostępnia serwery dla SKLEPU stosujemy wszelkie możliwe zabezpieczenia mające na celu ochronę gromadzonych danych.

Zobowiązujemy również naszych Klientów do zachowania zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z naszego SKLEPU. W szczególności do zachowania w poufności wykorzystywanego przez siebie loginu oraz hasła do SKLEPU i do nie udostępniania ich osobom trzecim. Po zakończonych zakupach w naszym SKLEPIE dla bezpieczeństwa Klient powinien wylogować się z serwisu, a w razie stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości i podejrzeń niezwłocznie skontaktować się z FIRMĄ GRAMY przedstawiając problem.

Korzystanie Klientów z prawa do prywatności i ochrony danych osobowych

Wszyscy Klienci SKLEPU mają nieograniczone prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych poprzez zalogowaniem się loginem i podanie ustalonego hasła. W razie problemów z logowaniem Klienci proszeni są o kontakt pod adresem biuro(at)rekawice4U.pl.

Każdy Klient ma prawo zgłosić żądanie informacji o treści przechowywanych na jego temat danych, żądanie zmiany/sprostowania, uaktualnienia, zablokowania lub usunięcia części bądź wszystkich danych z bazy SKLEPU.

Klient ma również prawo do odwołania zgody na wykorzystanie danych osobowych w celach marketingowych. W tym celu należy zwrócić się do FIRMY GRAMY mailowo pod adresem biuro(at)rekawice4U.pl.

Linki na stronie SKLEPU

Na stronie internetowej SKLEPU mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych (Allegro, Facebook itp.). Strony te działają niezależnie od witryny SKLEPU i mają własne zasady prywatności i ochrony danych. Prosimy o każdorazowe zapoznanie się z tymi zasadami oraz o rozważne korzystanie z tych stron, gdyż SKLEP nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zasady postępowania z danymi osobowymi w ramach tych stron.

Pytania i zastrzeżenia

Wszelkie pytania i zastrzeżenia dotyczące niniejszej Polityki Prywatności winny być kierowane do Administratora Bezpieczeństwa Danych – Agnieszki Fusek pod adresem biuro(at)rekawice4U.pl


TOP